5 דברים חשובים בעסקאות מכר בארה"ב

עורך דין אלעד בן מייצג גורמים ישראליים רבים אשר מעוניינים לבצע קניית נכס בארה"ב. הליך הייצוג שלהם כולל ליווי והכוונה, החל בבדיקה רוחבית ומקיפה של כל העסקה בהיבטים שונים ועד מועד החתימה על החוזה.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מיומנות בבדיקת נכסים למכירה בארה"ב

הניסיון רב השנים והידע העצום בכל מה שמתרחש בתחום הנדל"ן בארה"ב מעניק לעורך דין זה יתרון עצום כיוון שהוא יודע מה לבדוק ובאילו אמצעים להיעזר כדי להגיע לתשובות המדויקות ביותר לגבי כל אחד מהנכסים המוצעים למכירה.

ישראלים רבים מעוניינים ברכישת נכס באחת המדינות בארה"ב, אך הם לא טסים למקום כדי לראות את הנכס בפועל לאור המרחק הגיאוגרפי ושעות הטיסה הרבות. עם זאת אי אפשר לקנות חתול בשק וכשמדובר בעסקה שערכה הכספי הוא גבוה ביותר, עורך הדין המייצג את הלקוח חייב לבדוק אותה בכל נקודה אפשרית.


גולשים נוספים התעניינו גם בנדל"ן בארה"ב


בדיקה רוחבית של היתכנות העסקה

שלבי העבודה של עורך דין אלעד בן מתחילים בבדיקת שמות בעלי הנכס בלשכת המקרקעין, כדי לוודא שהמוכר הוא אכן הבעלים החוקיים של הנכס.

בנוסף לכך, מגיע למקום איש קשר אמין אשר בודק אם הדירה קיימת, מה מצבה הפיזי ואם המידע שנמסר אכן תואם את מצבה או שמדובר בדירה מוזנחת או דירה בכתובת שאינה קיימת.

נתון חשוב מאד הוא מיקומה של הדירה, אם זו שכונה מוצלחת ומבוקשת שיש בה סיכוי למצוא תמיד שוכרים שיהיו מעוניינים לגור בה, או בשכונה טובה פחות שיהיה די קשה להשכיר בה את הנכס. המטרה של רוכשי הנכסים היא להשכיר את הנכס כדי ליצור הכנסה פאסיבית קבועה, שתעלה את סך ההכנסות החודשיות של המשקיע. אם המשקיע ירכוש נכס, אפילו אם מדובר בעסקה טובה וזולה, אך לא יצליח למצוא לו שוכרים, העסקה אינה כדאית לטווח הארוך.

בעל הנכס דורש סכום מסוים עבור רכישת הנכס, עורך דין אלעד בן בודק על פי הרישומים ברשות המיסים האמריקאית ובאתרי נדל"ן בכמה נמכרו נכסים במיקומים הללו, כאשר מדובר בבתי קרקע בגודל דומה של שטח או בדירה בעלת מבנה וגודל זהים או די דומים.

אם כל המעטפת של העסקה היא נכונה והלקוח מעוניין לקנות את הנכס, הוא נכנס למשא ומתן מול הבעלים כדי לסגור את כל הקצוות כמו העלויות, לוח התשלומים, מועד הפינוי ועוד.

חשיבותו הרבה של ייצוג בעסקאות מכר

עורך דין המייצג את רוכש הנכס הוא צורך אקוטי כיוון שהוא מייצג את האינטרסים של הקונה. הוא זה שדואג לכך שתהיה זו עסקה ראויה לאחר שכל הנתונים שלה נבדקו ונמצאו מתאימים, החוזה תואם את המידע וכל סעיפיו רשומים בצורה ברורה וחד משמעית ומכסים את הצורך של הלקוח בכל תרחיש אפשרי.


חשוב לקרוא עוד 3 פעולות שיש לבצע במקרה של הפרת חוזה של נכס בארה"ב

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp