4 בדיקות לפני קניית נכס בארה"ב

חברות נדל"ן רבות בארצות הברית שעיסוקן העיקרי הוא מכירת נכסים, מציעות לישראלים הצעות שונות לרכישת דירות, בתי קרקע ומולטי פמילי במדינות שונות ברחבי ארה"ב. אומנם הכול נראה מקסים וזוהר, אך יש לבדוק נושא זה באופן מוקפד ומקצועי, כדי שהכספים שהישראלים משלמים לא ירדו לטמיון ולצערנו כבר היו מקרים כאלו.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקה מקיפה של הנכס

עורך דין מקרקעין שהוא מומחה לתחום הנדל"ן בארה"ב בוחן נושא זה באופן מעמיק ביותר ורק לאחר שהוא מוודא שהכול כשר והחוזה תקין הוא מאשר ללקוח שלו לחתום על החוזה וליהנות מההשקעה שלהם.

הבדיקה הראשונה היא במשרדי המקרקעין, יש לבדוק טרם קניית נכס בארה"ב מיהו הבעלים הרשום של הנכס ואם אכן זהו הגורם שהציע את הנכס. כמו כן אם מדובר בנכס קיים ומה מצב התחזוקה שלו, מבנה חדש או מבנה ישן.

המיקום הגיאוגרפי הוא נושא שהוא בעדיפות עליונה בהחלטה אם לקנות נכס זה או אחר. העדיפות היא לרכוש נכס שנמצא במיקום מרכזי ומבוקש, בשכונות מובילות אשר יש להן ביקוש עקב מיקומן המעולה והשירותים הקהילתיים כמו בתי ספר, גני ילדים, פארקים ועוד.

השכרת נכסים בארה"ב

ברוב המקרים המטרה של רכישת הנכסים היא כדי להשכיר אותם לאורך שנים רבות. ישראלים רבים בוחנים אפשרות של השקעה על ידי קניית נכס בארה"ב כדי ליצור הכנסה חודשית פאסיבית. במקרים רבים התוספת החודשית של כמה אלפי שקלים היא פתרון מצוין עבורם כדי להגדיל את ההכנסות החודשיות ולכן חשוב להם שהמיקום יהיה אופטימלי ויהיו סיכויים גבוהים שהנכס יושכר כל הזמן.

שמירה על ערך הנכס

כדי ליהנות מהעלייה המתמדת בערכו של הנכס יש לוודא שמדובר בעיר שיש בה כל הזמן הגירה חיובית של תושבים, אוניברסיטאות פעילות, מקומות עבודה רבים כדי שלא יוצר מצב שעקב חוסר במקומות עבודה ובמקומות לימודים, האטרקטיביות של עיר זו תפחת וכך תהיה גם ירידה בשווי הנכס ובאפשרויות ההשכרה.

בדיקות של עו"ד מקרקעין

עורך הדין בודק את חוזה המכר כדי לוודא שהוא תקין. במידת הצורך הוא מבקש לתקן סעיפים כאלו ואחרים כדי להגן על הלקוח שלו מכל תרחיש אפשרי.

כמו כן נבדקות כמה חברות ניהול אשר פועלות באזור זה, כדי לבחור את החברה האמינה ביותר שמדווחת לבעל הנכס בשקיפות מלאה כל מה שקורה עם הנכס. אם יש צורך בביצוע תיקונים כלשהם הם מבצעים זאת בתיאום זמנים ועלויות עם בעל הנכס.

אחת הבעיות שקורות עם חברות הניהול הן תיקונים שעובדיה מבצעים לכאורה, מחייבים בעלות זו את בעל הנכס, מקזזים את הסכומים הללו משכר הדירה אך בפועל אין צורך בתיקונים הללו ולכן לא מבצעים אותם כלל. זו הסיבה שיש לבחור חברה אמינה שהתקבלו עליה המלצות וחוות דעת חיוביות.

מכיוון שכאשר שוקלים קניית נכס בארה"ב, מדובר בעסקה שהיקפה הכספי הוא גבוה, ההמלצה היא לבצע אותה בליווי משפטי כדי לא לאבד כספים.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp