3 שיטות לבדיקת נכסים בארה"ב

העולם הגלובלי מציע שפע של אפשרות לרכישת נדל"ן בארה"ב במדינות השונות בארה"ב. לקוח אשר מקבל הצעה לרכוש נכס במקום זה או אחר במחיר אטרקטיבי, חייב לבחון כל עסקה כזו באופן מעמיק כדי לוודא שהיא כדאית וכל הנתונים שהוא קיבל הם אכן אמיתיים.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקה רוחבית של הנכסים ברשויות השונות

הדרך הנכונה כדי לבצע עסקה מוצלחת, היא להגיש את מלוא המסמכים לעורך דין שמתמקצע בתחום המקרקעין בארה"ב, כדי שיבחן את ההצעה באופן מעמיק ומקיף.

עורך הדין מבצע שורה של בדיקות, הוא מוודא שהגורם שהציע את הנכס הוא אכן הבעלים שלו ולא מדובר בנכס שכלל אינו שייך לו והוא מבצע בדרך זו מעשה מרמה.

אם מדובר בנכס קיים כמו בית או דירה, עורך הדין מוודא שאכן בית זה קיים בשטח. כאשר מתבצעת מכירה של נכס הנמצא במקום מרוחק כמו בארה"ב והלקוח הישראלי לא רואה את הנכס במו עיניו לאור המרחק הגיאוגרפי, בודקים זאת באמצעות אנשי קשר החיים בחו"ל אשר מגיעים לנכס, רואים אותו ומוודאים שהמידע שקיבל הלקוח הוא אכן אמין ואמיתי.

בנוסף לכך מתבצעת בדיקה אם מדובר בשכונת מגורים איכותית, שיש בה דרישה לדירות להשכרה כך שהאדם שירכוש את הנכס יוכל להשכיר אותו בעתיד למשפחות או לסטודנטים הלומדים בסמוך. אם מדובר בשכונה שהיא טובה פחות, עדיף לא לרכוש בה נכס ובמקום זאת לחפש נכס במיקום אחר שהוא prime location .


גולשים נוספים התעניינו גם בצוואה בימי קורונה


עלויות בגין רכישת הנכס

לאחר שמתקבלת החלטה לרכוש נכס ספציפי, עורך הדין בוחן עסקאות אחרות שבוצעו בסביבת מגורים זו לאחרונה, שבהן נמכרו בתים בגודל דומה או דירות בעלות אותו מספר חדרים. בהתאם לגובה התשלום במקומות הללו, הוא מאשר אם דרישת התשלום של בעל הנכס היא הגיונית ומקובלת. או לחלופין אם הדרישה היא ברמה גבוהה הרבה יותר מהסכומים ששולמו עבור איתור נכסים זהים או דומים ולכן יש לנהל עם בעל הנכס משא ומתן ולבקש הפחתה של דרישת התשלום, לסכומים הממוצעים ששולמו באזור בתקופה האחרונה.

בדיקה מקדמית לרכישת שטח קרקע

כאשר הלקוח מעוניין לרכוש נכס שהוא שטח קרקע, יש לבדוק בנוסף לכל הבדיקות הללו את ייעודו של הקרקע. לכל מדינה ורשות מוניציפלית קיימות תוכניות לגבי שטחי הקרקע בהתאם למיקומן. יש שטחים שמיועדים לבנית מפעלים, אחרים למשרדים או למגורים ומקצת מהשטחים מיועדים למבנים ציבוריים, מבני מסחר ולפיתוח הריאות הירוקות של העיר.

נתון חשוב נוסף הוא מועד ההפשרה, אם כבר עתה אפשר תיאורטית להקים בשטח זה מבנה, או שיש להמתין להפשרה שאי אפשר לדעת מתי היא תאושר.

בהתאם למכלול הנושאים שנבדקו, יסיק עורך הדין את המסקנות המשפטיות ויעבירללקוח את החשיבה שלו לגבי כדאיות העסקה כולה על כל רבדיה.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp