טל רון - עו"ד אמריקאית ונוטריון אמריקאי

שרותי נוטריון אמריקאי בישראל

שמי טל ואני עו"ד אמריקאי בישראל עם רישיון אמריקאי מאז 2007, אז גם הוסמכתי כנוטריון אמריקאי.

עשיתי עליה בשנת 2009, אחרי שגדלתי רוב חיי בארצות הברית.

אני בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים מאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון בוושינגטון די סי, אותו סיימתי בהצטיינות ייתרה (בשני האחוזים העליונים של כל האוניברסיטה). אחרי 4 שנות לימודים המשכתי הלאה לעוד 3 שנים, וסיימתי תואר שני במשפטים בבית הספר המאד תחרותי למשפטים באוניברסיטת בוסטון. כאמור הוסמכתי בשנת 2007 ומאז אני עוסקת בייעוץ משפטי מסחרי בתחומי עסקים, חברות, נדל"ן (קניית נכס בארהב), הייטק ועוד.

ניתן לפנות אלי לערוך או לעבור על חוזים והסכמים, לייעץ לחברות, לכתוב מסמכי חברה, מסמכים למשקיעים, תקנון שימוש לאתר, ועוד. יש לי את הידע והכלים לערוך חיפוש בכל נושא משפטי, ולעשות מחקר משפטי מעמיק כולל מסקנות והמלצות. אני טובה בכתיבה, ולא פעם מוצאת את עצמי עוברת על משהו שהכינו לפני ומתבקשת לכתוב אותו מההתחלה.

אני יכולה לסייע באופן עצמאי וגם בשיתוף פעולה עם אחרים שמעורבים. במקרים בהם נדרש ידע מעמיק בתחום מסוים או מישהו שבפועל נמצא בשטח, יש לי את הקשרים להתייעץ ולבנות צוות שמתמחה בתחום הנדרש כאשר אני מלווה ומפקחת ומעורבת בכל שלב.

כחלק ממעטפת השירותים של הייעוץ המשפטי, אני מציעה גם שירותי תרגום משפטי ו/או מקצועי אחר (כגון עסקי, אקדמאי וכד') וגם שירותי נוטריון אמריקאי. כאמור, יש לי רישיון נוטריון אמריקאי משנת 2007, אשר מעניק לי את היכולת לאמת חתימות ולזהות את החותם ואת אשר נחתם. במקרים בהם נדרש נוטריון אמריקאי, ניתן לפנות אלי לסייע. כמו כן, במקרים אשר נדרש נוטריון ישראלי פלוס אפוסטיל, ניתן לברר האם נוטריון אמריקאי מייתר את הצורך בשני השלבים האלו, שכן לרוב כאשר נדרש אפוסטיל, יעדיפו נוטריון אמריקאי מלכתחילה. נוטריון אמריקאי נדרש הרבה בעסקאות נדל"ן(נדל"ן בארה"ב), מסמכים בנקאים, יפויי כח, ועוד.

אני אזרחית ארה"ב וישראל ודוברת אנגלית שפת אם. בנוסף, אני גם מורה מוסמכת לאנגלית עם תעודת הוראה ורישיון הוראת אנגלית. בייתר הזמן, אני מעבירה הרצאות (פרונטליות ובזום) על מגוון נושאים הקשורים במשפט, תקשורת והתנסחות באנגלית, תקשורת עסקית עם גורמים בינלאומיים, ועוד. בנוסף, אני עוסקת בייעוץ לקבלה ללימודים בחו"ל, תהליך ארוך אשר כולל איתור מוסדות לימוד, הגשת טפסים, כתיבת עבודות ומסמכים, הכנת קורות חיים אקדמאים, ועוד.

חוץ משלל הכובעים המקצועיים האלו, התפקיד הכי משמעותי שלי הינו זה של אמא. אני אמא לדויד בן הארבע וחצי ולאחותו דני בת השנה וחצי, אותם אני מגדלת לבד וגאה בהם כמו שאני לא גאה בשום תואר או הצלחה בחיי. התפקיד הזה שינה את חיי, הביא להם משמעות, ועשה כך שכל דבר אחר….קטן עלי.

מוזמנים לפנות אלי בטלפון 077-9975332

לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp