עורך דין צוואות וירושות

במקצוע של עריכת דין ישנם מספר תחומים משפטיים בהם ניתן להתמחות, מדיני, פלילי, אזרחי, מסחרי… מן המתבקש שבבחירת עורך דין יש לבחור עורך דין המתמחה בתחום בו אתם זקוקים לסיוע משפטי. משרדינו, משרדו של עורך הדין אלעד בן מתמחה בתחום המשפט מסחרי אזרחי. תחת תחום המשפט האזרחי משמש עורך הדין אלעד בן כעורך דין צוואות וירושות.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

עורך דין ירושה - טיפול מקצועי לשקט נפשי

מתי יש צורך בשירותיו של עורך דין צוואות וירושות?

בכל מצב בו מעורבת ירושה- עם או בלי צוואה, יש צורך בשירותיו של עורך דין צוואות וירושות. כמובן שניתן להגיש בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה באופן עצמאי אך תמיד מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי או ליווי של עורך דין צוואות וירושות לאורך התהליך.

במשרדו של עורך הדין אלעד בן אנו מספקים שירותים בתחום הצוואות והירושות, ייעוץ מקצועי ומשפטי וכן ליווי בתהליכים הקשורים לתחום כגון- הסכמי גירושין, חלוקת רכוש משותף, הסכמי ממון, הסכמים בין ידועים בציבור, תהליכי גישור בין בני משפחה, וכל הקשור לדיני משפחה.

עורך דין ירושות צוואות המתמחה בתחומו ימנע סכסוכים עתידיים על הירושה ותביעות עתידיות אפשריות בבתי המשפט אשר עלולות לגבות זמן יקר ולעלות לא מעט לכל הצדדים המעורבים.

עורך הדין אלעד בן המתמחה בצוואות וירושות מסייע בכתיבת צוואות ועריכתן, כתיבה של הסכמים בין היורשים על מנת לחלק מראש את החלוקה בצורה נבונה, גם במקרים של העדר צוואה. כמו כן עורך הדין אלעד בן מציע את שירותיו בניהול עיזבון, וגישור בין בני המשפחה במקרים בהם ישנם קונפליקטים ואי הסכמות הקשורות לירושה וכל הצדדים מעוניינים להגיע להסכם ללא התערבות בית משפט.

כאמור, בכל מקרה של מוות של אדם קרוב המשאיר אחריו צוואה חוקית או במקרה בו אין צוואה- כדאי ומומלץ להיוועץ ולהיעזר בשירותיו של עורך דין צוואות וירושות.

חוק הירושה מגדיר בבהירות ובאופן ברור את דיני הירושה לפיהם ניתן להגיש בקשה לצו ירושה אך לעיתים ישנם מקרים אשר אינם צפויים מראש, כאשר אחד היורשים מביע רצון להגיש בקשה להתנגדות לצוואה, התגלות של צוואה עדכנית יותר, יורש שאינו זכאי לחלק מהירושה ועוד מקרים אשר בכדי לטפל בהם ביעילות ובמהירות יש צורך להכיר את החוק, את הדינים, את הסעיפים ואת התת סעיפים.

לא מעט התנגדויות ואי הסכמות קיימות בין יורשים כאשר מגיע שלב גילוי הצוואה וחלוקת הירושה ובמקרה כזה חשוב שעורך הדין יהיה מקצועי, רגיש, מרגיע מכיל וזריז בפעולת הגישור.


קראו עוד על התנגדות לצוואה


עורך הדין אלעד בן מציע ליווי צמוד לאורך התהליך מהשלב הראשוני של ייעוץ לפני כתיבת צוואה, הסבר על סוגי צוואות הקיימות, כיצד פועלים כאשר מעוניינים להוציא צוואה אל הפועל ומה עושים במקרים בהם אין צוואה בנמצא.

ליווי אישי צמוד ומקצועי לאור כל התהליך ימנע עוגמת נפש מיותרות, הוצאות כספיות גדולות ותביעות עתידיות.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp