עורך דין לענייני צוואה

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לעורך דין לענייני צוואה יש את הידע המשפטי, את היכולות ואת הניסיון המקצועי כדי לנסח צוואות לפי הכללים ובהתאם לדרישות המהותיות והצורניות.

עורך דין מקצועי ידע לכתוב צוואות שיבטאו את רצון המוריש ולא ייפסלו על ידי הערכאות המשפטיות.

כדי לדעת איך לבחור עורך דין מקצועי מבין עורכי הדין הרבים הפועלים בתחום הצוואות, אנו מציעים מספר דרכים שיצביעו על הרמה ועל האיכות של עורכי הדין, דרכים שיביאו לבחירה נכונה שתגדיל את סיכויי הצלחה בהליך כתיבת הצואה.

עורך דין לענייני צוואה –  בואו ללמוד איך לבחור עורך דין מקצועי

בשלב הראשון חשוב לסנן עורכי דין רבים ולאתר את עורך הדין המתמחה בענייני צוואות.  לא כל עורך דין ידע לנסח במקצועיות צוואה תקינה, על אף שעל פניו זוהי נראית משימה קלה. עורך דין אשר מתמחה, לדוגמה, בתחום הנדל"ן, עלול לכתוב צוואות עם טעויות מהותיות או צורניות, טעויות שיביאו לפסילת הצוואה ולאי מימוש רצון המצווה.

חשוב לבחור עורך דין אשר מתמחה בענייני צוואות, עורך דין שצבר ידע וותק רב שנים בתחום הצוואות. לא מומלץ לבחור עורך דין אשר עוסק בתחומים רבים, כי ככל שפיזור התחומים שבהם מתעסק עורך הדין הוא רחב יותר, כך המומחיות שלו בכל תחום קטנה יותר.

אלעד בן עורך דין לענייני צוואה

חשוב לבדוק את המוניטין של עורך הדין

כדאי לבקש המלצות מאנשים שהשתמשו בשירותיו של עורך הדין והיו מרוצים. אם אינכם מכירים אנשים כאלו, אתם יכולים לחפש מידע ברשת האינטרנט, בפורומים ייעודיים של עורכי דין, בקבוצות פייסבוק ועוד.

חפשו ברשת תביעות או התנגדות לקיום צוואה שבהן היה מעורב עורך הדין שאותו אתם רוצים לבחור. בדקו האם הוגשו נגדו תלונות או לחלופין האם יש עליו המלצות ועוד.

אל תבחרו בעורך הדין הראשון שפגשתם

לכו לפגישות עם מספר עורכי דין, שוחחו אתם והתרשמו איך הם יכולים לעזור לכם.

כתיבת צוואה לעתים היא "עסקה אינטימית" בין עורך הדין לבין המצווה. בדקו אם יש לכם כימיה אתו, עד כמה אתם יכולים לשתף אותו ב"סודות הקטנים" שלכם, האם אתם יכולים לפתוח את ליבכם בפניו, האם הוא אדיב, האם יש לו סבלנות ועוד.

בררו האם עורך הדין כבר טיפל בצוואות מהסוג שלכם ושמעו כיצד הוא מציע לכם לפעול. אחרי שתיפגשו עם שלושה עד ארבעה עורכי דין, תוכלו לבחור מבניהם את עורך הדין המתאים ביותר.

אם בחרתם במשרד גדול של עורכי דין, בדקו מי הוא עורך הדין שיטפל בכם

האם עורך הדין בעל המשרד הוא זה שיטפל בניסוח הצוואה שלכם או שהוא יעביר את הטיפול לעורך דין שכיר במשרד. ואם תועברו לעורך דין שכיר, בדקו מה הוותק שלו, כמה שנות ניסיון הוא צבר בטיפול בצוואות ועוד.

לא אחת אנשים משלמים שכר טרחה בהתאם למוניטין של המשרד הגדול, אך בפועל מטפל בהם עורך דין שכיר זוטר.

בדקו את גובה שכר הטרחה ואת הסכם שכר הטרחה

כאשר אתם נפגשים עם מספר עורכי דין בקשו הצעת מחיר והשוו בין ההצעות השונות שקיבלתם על בסיס נתונים שווים.

בדקו מה כולל שכר הטרחה, האם הוא כולל פעולות נוספות מעבר לכתיבת הצוואה כמו ביצוע בדיקות פוליגרף, קבלת חוות דעת רפואיות, תמלול מסמכים, טיפול בהתנגדות לצוואה ועוד. אם המחיר אינו כולל את כל הפעולות הנוספות, בקשו לכמת כל פעולה במחיר.

לסיכום, עורך דין לענייני צוואה מלווה אתכם בצמתים רבים החל מכתיבת הצוואה ועד למימוש הירושה. עורך הדין אלעד בן  הוא עורך דין מוסמך בתחום הצוואות והירושות הוא עוסק בניסוח הצוואה, בהוצאת צו ירושה, בניהול עיזבון,  בביטול צוואות שנערכו במרמה ובניגוד לחוק ועוד.

אם אתם מחפשים עורך דין מקצועי ומומחה, צרו קשר עם עו"ד אלעד בן. שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

שאלות ותשובות

כתיבת צוואה היא מסמך משפטי חשוב ורק עורך דין הבקיא בענייני צוואות ידע לכתוב אותו בהתאם לחוק.

אפשר לערוך צוואה בשלוש דרכים: צוואה בכתב יד, צוואה בפני רשות וצוואה בפני עדים.

אפשר לכתוב צוואה חדשה אשר תבטל באופן אוטומטי את הצוואה הישנה. בצוואה הדדית יש להודיע לבן הזוג על ביטול הצוואה שלושים יום לפני הביטול.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp