סכסוכים בין יורשים

חדשות לבקרים אנחנו שומעים על סכסוכי ירושה קשים, סכסוכי ירושה שמלווים במאבקים משפטיים מכוערים. מאבקים אלה גורמים להוצאת כספים רבים, יוצרים כעס טינה ואף שנאה בין בני משפחה שעד לאותו מאבק היו מגובשים ואוהבים. סכסוכי ירושה שרבים מהם היו נמנעים אם הצוואה שבמחלוקת הייתה נערכת באמצעות עורך דין צוואות שמכיר את החוק על בוריו, יודע לנסח את הצוואה באופן ברור ומדוקדק שלא משאיר מקום רב לפרשנויות.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל אדם רשאי לערוך צוואה בעצמו על פיסת נייר

אולם מכיוון שהצוואה נחשפת רק לאחר פטירתו של האדם. ברוב המקרים יהיה קשה מאוד לפרש את כוונתו של הנפטר. חוסר בהירות בצוואה או פרשנות שמשתמעת לשתי פנים עלולות לגרום לאי הבנה וסכסוך בין היורשים. על מנת למנוע אי הבנות אשר כתוצאה מהם נצרים סכסוכים קשים בין היורשים מומלץ לפנות למשרד עורך דין לענייני צוואות וירושות בעל ניסיון וידע בלשון החוק.

מאבקי ירושות בין בני המשפחה (ילדים, בני זוג, אחים וכו') עלולים להמשך תקופות ארוכות לפגוע בבריאותם הנפשית של היורשים שמקדישים את זמנם למאבק משפטי ממושך. מאבק שיכלה את רכושם וכספם, יחטא לכוונתו הטובה של המוריש, ואשר בסופו של ההליך עלולים היורשים להישאר קרחים מכאן ומכאן.

כדי למנוע מלחמות ואי הבנות מומלץ בחום להיעזר בשירותיו של עו"ד המתמחה בענייני ירושה וצוואה

פגישה ועריכת צוואה נכונה ומדויקת שתדע להביא לידי ביטוי את רצונותיו המלאים של המצווה ואשר תצמצם ובמידת הניתן תבטל כל טענה נגד הצוואה, כגון אי כשירות לערוך צוואה, צוואה בלתי חוקית, השפעה בלתי הוגנת ועוד טענות רבות אחרות.

צוואה שנערכת באמצעות עורך דין ירושה נעשית תוך שמירת כללים ברורים שיצמצמו ויבטלו כל טענה עתידית, יחסכו עוגמת נפש, בזבוז כספים ומלחמות מיותרות ויאפשרו לנפטר לנוח על משכבו בשלום תוך ידיעה שרצונו ימולא באופן ברור וכל אחד מיורשיו יקבל את חלקו בעיזבון.

אלעד בן, עו"ד לענייני צוואות וצוות משרדו, מוכרים כצוות מוביל בתחום עריכת צוואות וירושות, עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון רב בשירות הפרטי והציבורי, הובילו ומובילים תיקי ירושה מהגדולים ומהמפורסמים בישראל. משרדנו, משרד עורך דין לענייני צוואות וירושות, מעסיק עורכי דין מנוסים ואינו תלוי בגורמים חיצונים. ניסיוננו הרב יסייע לנסח צוואה שאינה משתמעת לשתי פנים ולמנוע טעויות ניסוח שעלולות לפגוע בהבנת כוונתו של המוריש ולגרום לסכסוכי ירושה בין יורשים.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp