נוטריון אמריקאי בישראל

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאז שהתחלתי לעסוק בתחום הזה בישראלת גיליתי את הצורך- העולה עם השנים- בשירותי נוטריון אמריקאי בארץ. יש מגוון סיטואציות בהן יש צורך כזה, אך חשוב להבין לא רק מתי, אלא גם מדוע- עולה צורך בנוטריון אמריקאי בישראל.

עם השנים אני מלווה לקוחות במגוון תחומים- עסקים, נדל"ן, ירושות, היי טק, ועוד. ובכל תחום כזה, חוזר ועולה הצורך (חוץ מעבודה רגילה של עורך דין, בין אם זה עו"ד אמריקאי כמוני ובין אם לא)- לנוטריון אמריקאי.

צורך כזה עולה כאשר גורם כלשהו- בנק, בית משפט, חברת טייטל או נאמנות, או כל גורם אחר- מבקש את אישורו של נוטריון אמריקאי בישראל. מה שאותו גורם בעצם מבקש זה אימות חתימה על ידי אותו נוטריון אמריקאי בישראל, של אותו לקוח אשר חותם מולו ואשר אינו נוכח באירוע המתרחש בחו"ל- למשל סגירת עסקת נדל"ן, יצירת נאמנות, וכד'. אותו לקוח יכול למשל לתת לעוד גורם ייפוי כח לפעול עבורו- בעצם להיכנס לנעליו בארצות הברית היות והוא עצמו נמצא בישראל. ייפוי כח נדרש במגוון תחומים, בין עם בעסקאות בין לאומיות ובים עם בדיני ירושה ועיזבון משפחה או דין אחר. בנוסף, חברות המלוות עסקאות נדל"ן דורשות אימותי חתימות בכל מיני שלבים כגון פתיחת חשבונות בנק, קבלת הלוואות, עבודה עם חברות טייטל ועוד.

כאשר אנחנו בישראל וסוגרים עסקת נדל"ן בארצות הברית- בין אם אנחנו קונים או מוכרים נכס- יש סיכוי טוב שנצטרך חתימות של נוטריון אמריקאי. לעיתים, אנו נדרשים לספק ייפוי כח שיהיה קביל בארצות הברית וגם אז, נצטרך כנראה חתימת נוטריון אמריקאי. יש כמובן גם עוד מקרים בהם נצטרך חתימות של נוטריון אמריקאי בישראל.

למה שלא פשוט נלך לנוטריון ישראלי?

כנראה שנוטריון ישראלי יהיה יותר קל למצוא, זמין, ואולי אפילו יותר זול.

אבלת זכרו- ביקשו מכם נוטריון אמריקאי. וגם אם לא, ייתכן שתגישו מסמכים מנוטריון ישראלי ואז יחזרו אליכם שזה לא מספיק.

אבל בכל זאת שמעתי שאפשר להסתדר עם חתימות של נוטריון ישראלי

נכון, אבל אז נדרש עוד צעד בדרך- ושמו אפוסטיל. עכשיו, תסיימו עם הנוטריון הישראלי, תשלמו לו, ולכו להשיג חתימות אפוסטיל. תגישו הכל לבית המשפט, תשלמו וצאו לדרך ותקוו שזה יעבור.

או…

שתלכו ישירות לנוטריון אמריקאי במקום כל הסיבוב הזה. תנצלו את הזמן היקר כשתחסכו ותחפשו במקום זה עוד עסקת נדל"ן 😊

ומה עם השגרירות האמריקאית בתל אביב או בירושלים?

יפה. רעיון מצוין. שם כן ניתן להשיג חתימות נוטריון אמריקאי בעלות של כ 50 דולר לחתימה. עכשיו, תפנו לאתר, תשיגו תור, תמתינו לבואו של התאריך. סעו לשם, תחנו, תפקידו את הנייד והתיק בקיוסק ממול בעלות כספית, והנה אתם בפנים…רגע לא. תעברו ביטחון, עמדו בתורים, ואז חכו שיגיע תורכם.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp