מתי צריך עורך דין ירושה?

כל אחד מאיתנו נתקל במושג 'ירושה' לפחות פעם בחייו. מכיוון שמדובר בנושא מאוד רגיש ובעייתי אשר הסיכוי לסכסוך בין היורשים גבוה במיוחד- ישנם דיני ירושה רבים ומפורטים וברורים. חוק הירושה מגדירה בדיוק מה זו צוואה, מתי היא תקפה, מי רשאי ולא רשאי לרשת ואיך מתבצע כל תהליך הירושה. עם זאת- ישנם לא מעט מקרים יוצאים מן הכלל או כאלו המצריכים התערבות משפטית וכאן נכנס לתמונה עורך דין ירושה.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

'החופש לצוות'- עיקרון יסוד בדיני הירושה

עיקרון יסוד זה מאפשר לכל אדם במדינת ישראל לקבל את ההחלטה בעצמו- אם הוא מעוניין לכתוב צוואה ובאיזה אופן, ואם הוא מעוניין לשנותה או לבטלה לגמרי. אף אדם אינו חייב לשכור את שירותיו של עורך דין ירושה אך הדבר מומלץ ביותר.

מתי צריך עורך דין ירושה?

למשרדו של עורך הדין אלעד בן, המתמחה בתחום הצוואות והירושות, מגיעים גם מקרים נפוצים ופשוטים יחסית של משפחות שמעוניינות להוציא לפועל את צוואת הנפטר, ועד מקרים של סכסוכים קשים ומחלוקות רבות על הצוואה והירושה עצמה.

עורך הדין אלעד בן וצוות משרדו מכירים לעומק את חוק הירושה ואת דיני הירושה השונים ומספקים שירותים באופן יום יומי בתחומים הבאים:

הגשת בקשה למתן צו ירושה

הגשת בקשה לביטול צו ירושה

התנגדות למתן צו ירושה

הגדת בקשה לתיקון צו ירושה


גולשים נוספים התעניינו גם צו ירושה ברבנות


עורך הדין אלעד בן- הדרך הקלה והיעילה לקבלת הירושה

מטרתו העיקרית של עורך הדין אלעד בן היא למנוע אי הבנות עתידיות וסכסוכים אפשריים וזאת נעשה על ידי ליווי הלקוח לאורך כל התקופה הרגישה- מכתיבה הצוואה בצורה חוקית וברורה המסכמת את רצונות של המוריש, דרך הוצאתה לפועל בדרך המהירה והיעילה ביותר תוך התעסקות עם הגורמים השונים ובדרך המטיבה עם כולם.

כאמור, אין צורך לכתוב צוואה או להוציא את הירושה לפועל בעזרתו של עורך דין ירושה אך מומלץ ביותר לעשות כן בכדי לא להיתקל בסעיפי חוק ותתי סעיפים שיגרמו לעיכוב הירושה.

פגישה אחת במשרדו של עורך הדין אלעד בן תעשה לכם סדר- תקבלו הסבר על סוגי הצוואות וכיצד לכתוב אותן עם אפשרות לעריכה משפטית מקצועית ובבוא הזמן תקבלו הסבר וליווי צמוד בהוצאת הצוואה לפועל וקבל הירושה המגיעה לכם על פי חוק. הידע והניסיון של עורך הדין ושרק עובדי המשרד הוכיחו בעבר ומוכיחים עוד היום על היכולת ללוות משפחות בתקופה רגישה למדי, עם הבנה והכלה תוך שמירה על כל הכללים הברורים והחוקים הקשורים לתחום.

ייעוץ וליווי של עורך דין ירושה המתמחה בתחום ימנע עוגמת נפש, הגעה מיותרת של בית משפט, סחבת בהוצאה לפועל של הירושה וסכסוכים עתידיים בין היורשים.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp