כיצד לבדוק הפרת חוזה של נכס בארה"ב

אדם או חברה ישראלית אשר רכשו נכס בארה"ב, מתכוונים ברוב המקרים לכבד את החוזה ולמלא אחר כל המחויבויות הרשומות בו.

אך יש מקרים שבהם הצד השני מפר את החוזה, עקב סיבות שונות ולכן על הרוכש לבצע כמה פעולות כדי להגן על רכושו ועל כספו.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הפרות חוזה בסעיפים מהותיים בחוזה המכר

עלולות להיות הפרות שונות בחוזה, כמו לדוגמה יזם שהתחייב לבנות קומפלקס של דירות במועד מסוים וחלפו שנה, שנתיים או תקופה ארוכה יותר והוא עדיין לא התחיל בבנייה. יש מקרים שהדבר נובע מעיכובים מנהליים ותכנוניים ויש מצבים שהדבר נובע מהעובדה שאין ליזם כל כוונה לבנות את המולטי פמילי,אף על פי שהוא מכר את כל הדירות על הנייר.

במקרים מסוג זה, רוכש הנכס שוכר את שירותיו של עורך דין אלעד בן אשר חי כמה שנים בפלורידה ועסק בתחום הנדל"ן ולכן יש לו רזומה עשיר של טיפול בעסקאות מסוג זה.

הוא בוחן את המקרה מכל היבטיו, בודק אם יש נפגעים נוספים במיקום ספציפי זה ובהתאם לנתונים הממוקדים מגיש תביעה נגד היזם על הפרת החוזה של נכס בארה"ב, קבלת כספים במרמה ובדרישה לקבלת מלוא הכספים בחזרה כולל ריביות, עוגמת נפש וסעיפים נוספים.


גולשים נוספים התעניינו גם מנהל עזבון זמני


התנהלות מול החברה האמריקאית

לאור המרחק הגיאוגרפי, ההתנהלות אינה כמו בישראל אלא מעט מסורבלת יותר ומורכבת אך למרות זאת, התביעה מוגשת וכדי לא לעכב הליכים עורך דין ישראלי מטעמה של התביעה, מייצג את הלקוח בבתי המשפט ומבצע את כל מה שדרוש כדי לקדם את התהליך.

הפרות בהסכם הניהול מול חברת הניהול

חברות אמריקאיות אשר עוסקות בניהול הנכסים אמורות להעביר בכל שנה תמורה כספית לבעל הנכס. מדובר בערך כספי של 11 חודשי שכירות כיוון שאת העלות של החודש הנוסף, החברה מקבלת עבור הפעילות שלה.

לא אחת נוצר מצב שחברת הניהול מפרה את ההסכם ואינה מעבירה את הכספים כלל. לכן עורך הדין אלעד בן פונה אליה בדרישה בכתב להעברה של הכספים כיוון שמדובר בהפרת חוזה. אם החברה מבינה שאין לה ברירה, היא מעבירה את הכספים. אך אם היא מתחמקת בתירוצים שונים, אין ברירה אלא להגיש נגדם תביעה על הפרת חוזה, אי העברת כספים לבעל הנכס, ביצוע פעולות מרמה ועוד.

תוצאות של הפרות חוזה בארה"ב

ברוב המקרים בתי המשפט דנים בתביעות הללו די מהר ובהתאם למקרה מתקבלות החלטות. יש מצבים שבהם החברות האמריקאיות העוסקות במכירת או השכרת נדל"ן בארה"ב מחויבות במלוא התשלום לבעלי הנכס ויש גם מקרים שבהם אי אפשר למצוא את החברות הללו כיוון שהם נעלמו עם הכסף ואז מדובר במפח נפש ובהפסד עצום של כספים.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp