3 סיבות לבדיקת נדל"ן בארה"ב

רכישת נדל"ן בארה"ב היא חלום של ישראלים רבים, רבים מהם כבר מימשו אותו ואחרים בוחנים מדי פעם הצעות שונות, כדי לקבל החלטות אם לבצע מהלך זה או לא.

לקבלת מענה מהיר - שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקת כל הצעה לגבי רכישת נדל"ן בארה"ב

לאור העובדה שארה"ב היא עצומה בגודלה ואף אחד אינו מכיר את נראותן של כל המדינות, יש לבחון כל הצעה כזו בשבע עיניים. כדי שהנכס יהיה אטרקטיבי הוא אמור להימצא בפריים לוקיישן, מיקום מעולה שמתאים לבעלי נכסים לגור בו, או מיקום שנוח מאד לתושבים ולכן יהיה קל להשכיר אותו.

נכס שנמצא במיקומים זניחים שאין בהם ביקוש, יכול להישאר ריק פרקי זמן ארוכים ללא יכולת להשכיר אותו ולכן כל התכנונים לגבי הכנסה פאסיבית, לא יקרו.

זו הסיבה שעורך דין הבקיא בכל נושא נדל"ן בארה"ב בוחן כל הצעה לגופה, מקבל את פרטי הנכס ובודק באופן רוחבי את מיקומו, הרלוונטיות שלו וההיתכנות להשכיר אותו, לאור מצבו הפיסי ומיקומו הגיאוגרפי.

מעבר לכך בודק עורך הדין את נושא הבעלות על הנכס על פי הרישום במשרדי רשם המקרקעין האזורי. אם הבעלים שמציגים עצמם כבעלי הנכס, הם אכן הבעלים ולא מדובר במעשה מרמה.

אם מדובר בקרקע ולא במבנה מוכן, בבדיקה זו רואים על פי הרישומים מה הייעוד של הקרקע. זאת כדי לוודא שאכן אמורים לבנות בו מבנה מגורים, משרדים, תעשייה עתירת ידע על פי מה שמופיע בהצעת המחיר ואין זו קרקע שלא הופשרה עדיין לבנייה.

האופציות לרכישת נדל"ן בארה"ב

נושא מהותי בנושא הרכישה הוא העלות של הנכס. המתווך יכול לבקש סכום מסוים ועורך הדין אשר עוסק בתחום נדל"ן בארה"ב בוחן עסקאות דומות או זהות, בסביבת מגורים זו ובסוג זהה של מבנים כדי לראות מה הייתה העלות ששולמה עבורם. יכול להיווצר מצב שבעלי הנכס יבקשו סכום גבוה לאור העובדה שמדובר בלקוחות זרים ולכן ינסו להוציא מהם סכום שהוא אינו פרופורציונלי לשוויו האמיתי של הנכס.

עורך הדין שהוא מומחה בתחום זה, ייצג את האינטרסים של הרוכש הפוטנציאלי ויבדוק גם את נושא המיסוי שיהיה על הישראלי לשלם כדי לוודא שזוהי עסקה נכונה מבחינה כלכלית.

השקעה במקרקעין מעבר לים

רכישת מקרקעין מעבר לים נראית תמיד עסקה אטרקטיבית לאור ההכנסה הפאסיבית שאפשר לגרוף בכל חודש מדמי השכירות. מכיוון שהנכס נמצא מעבר לים, המשקיע הישראלי לא יכול לנהל זאת ולכן הוא משתמש בשירותיה של חברת הניהול.

חברה זו מטפלת בנושא מציאת שוכר, חתימה על חוזי שכירות, קבלת תשלומים וביצוע עבודות תחזוקה על פי צורך. חברת הניהול מעבירה לבעל הנכס הישראלי תשלום בגין 11 חודשי שכירות והחודש הנוסף הוא שכר הטרחה שלה.

גם בנושא חברת הניהול יש לפקוח עין כיוון שלא אחת הם דווחו לבעל הנכס שביצעו תיקונים מסוימים וקזזו את העלויות משכר הדירה, אך למעשה לא בוצע כל תיקון בפועל.

שתפו כאן:
לקבלת מענה מהיר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ניווט מהיר
חיפוש כתבות
שרותי המשרד
כתבות אחרונות
לקוחות ממליצים
לקביעת פגישה חינם ב-WhatsApp